top of page

Prasideda registracija tarptautiniam BARI projektui

Valstybinis studijų fondas kviečia visus Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus dalyvauti pirmus metus vykstančiame Interreg Baltijos jūros regiono programos BARI projekte. Projekto tikslas skatinti jaunųjų tyrėjų tarptautinį bendradarbiavimą gyvybės, fotonų ir neutronų bei socialinės gerovės mokslų srityse. Doktorantams bus suteikta galimybė pasikviesti studentus iš kitų šalių prisijungti ir prisidėti prie atliekamų tyrimų taip įgyjant papildomų įgūdžių, kurie yra labai svarūs tarptautinėje darbo vietoje, o bakalauro ir magistrantūros studentai turės galimybe nuo 2 iki 12 savaičių stažuotis užsienio universitete viename pasirinktame projekte, atliekant mokslinius tyrimus.Projekte dalyvaujančios šalys: Danija, Estija, Suomija, Vokietija, Latvija, Lietuva, Norvegija, Lenkija, Švedija, Rusija ir stebėtojų narys Baltarusija.


2020 m. vasario 1 – 23 dienomis kviečiame doktorantus registruoti projektus stažuotėms.


2020 m. vasario 29 – kovo 31 dienomis kviečiame registruotis bakalauro ir magistrantūros studijų studentus tarptautinėms stažuotėms.


Registracija projektui vyksta internetu adresu https://www.baltic-science.org/bari/.

Daugiau informacijos rasite apie projektą rasite http://vsf.lrv.lt/lt/studentams/bsn bei https://www.baltic-science.org/bari/.


Comments


bottom of page