top of page

Mokslo politikos grupė

Darbo grupės tikslas: atstovauti doktorantus ir jaunuosius mokslininkus sprendžiant studijų bei mokslinių tyrimų organizavimo ir vykdymo kokybės, mokslinių tyrimų finansavimo, karjeros planavimo klausimus. Identifikavus problemas ir jų galimus sprendimo būdus, teikti pasiūlymus atsakingoms institucijoms.

Mokslo politikos grupės siekis 2022 m.

Atstovauti doktorantus ir jaunuosius mokslininkus sprendžiant studijų bei mokslinių tyrimų organizavimo ir vykdymo kokybės, mokslinių tyrimų finansavimo, karjeros planavimo klausimus.

Mokslo politikos grupės siekis 2021 m.

 

Sutelkti jaunųjų mokslininkų bendruomenę bei parodyti, kad kartu savo tikslų galime pasiekti greičiau, lengviau ir konstruktyviau.

​​​​Mokslo politikos grupės nariai:

Vaida Kirkliauskaitė ir Jovita Žėkaitė (koordinatorės)

Karolina Bagdonė (narė, atsakinga už komunikaciją)

Povilas Dabrila (narys)

Vytautas Kučinskas (narys)

Dr. Jonas Klevas (narys)

Dr. Artiom Magomedov (narys)

Salomėja Vanagienė (narė)

Dr. Tadas Šarūnas

Dr. Milena Seržantė (konsultantė)

​​​​Mokslo politikos diskusijų įrašai:

Šiuo metu  Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS) dalyvauja Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) darbo grupėje dėl doktorantų socialinių garantijų. Siekiant atliepti doktorantams aktualiausias problemas norime išgirsti doktorantų nuomonę dėl socialinių garantijų gerinimo, galimo doktoranto statuso keitimo, dėl to 2023-03-10 organizavo viešą diskusiją, kurios metu buvo pristatyta šiuo metu ŠMSM darbo grupėje keliamus klausimus, kaimyninių šalių doktorantūros studijų modelių pertvarkos pavyzdžius bei kvietėme išsakyti savo nuomonę bei pasiūlymus.

Susitikimo įrašas susideda iš dviejų dalių:

  • LJMS pristatymai (iki 30 min).

  • Dalyvių diskusija

bottom of page