top of page

Kvietimas teikti nominacijas Prezidento Valdo Adamkaus Premijai

Norime pasidžiaugti ir pranešti, jog Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus, kartu su Danos Gevilienės fondu (Dana Gedvila Fund) įsteigė Prezidento Valdo Adamkaus premiją ir kviečia teikti paraiškas premijai gauti.


Valdo Adamkaus premija įkurta norint atkreipti visuomenės dėmesį į aplinkos apsaugos problemas Lietuvoje ir jų galimą sprendimų įvairovę bei paskatinti jaunus žmones domėtis aplinkosauga.


Premija bus teikiama už visuomenės dėmesio ir pagarbos vertus pasiekimus ir pastangas apsaugoti ir atstatyti gamtinę aplinką Lietuvoje ir kaimynystėje bei užtikrinti išteklių tvarumą.

Organizatorių įsitikinimu, pažanga aplinkosaugoje gali vykti įvairiose srityse, todėl nominantų ieškome keturiose skirtingų kategorijų veiklose:

  • Moksliniai tyrimai ir išradimai

  • Pilietinės veiklos

  • Politikos proceso vadovavimas

  • Verslumo vadovavimas

Apsvarstę gautas nominacijas Premijos laimėtoją rinks ir paskelbs Premijos komitetas.

Jei žinote inciatyvą ar asmenį, kurio veikla ir sprendimai, Jūsų nuomone, yra labai svarbūs ir reikšmingi Lietuvos aplinkosaugos pažangai bei Lietuvos gamtinės aplinkos gerinimui, kviečiame siūlyti ir nominuoti Prezidento Valdo Adamkaus aplinkosaugos premijai gauti.


Nominacija gali teikti įstaigos, visuomeninės organizacijos arba neformalios žmonių grupės. Jei nesate tikri, ar galite teikti nominaciją Premijai gauti, susisiekite su mumis, mes mielai atsakysime į Jūsų klausimus.


Prie laiško pridedame nominacijos formą. Ji sukurta Jūsų patogumui, tačiau nėra privaloma.

Nominacijos priimamos nuo šių metų sausio 18 d. iki kovo 19 d.

Premijos nugalėtojas bus paskelbtas balandžio mėnesį, o iškilmingas Premijos įteikimas vyks birželio 5 d. – Tarptautinę aplinkos apsaugos dieną – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sode.


Apie kategorijas, kuriose galima teikti nominantus ir sąlygas bei visą kitą reikiamą informaciją galima rasti čia: https://adamkuslibrary.lt/adamkaus-premija/

Jei turite papildomų klausimų rašykite mums el.paštu: arunas.antanaitis@vdu.lt arba skambinkite telefonais: +370 37 751047, +370 687 72805.


Comments


bottom of page