Idėjų kalvė 2013

In English

Jeigu esi jaunasis tyrėjas ar mokslininkas ir nori pasidalinti moksline patirtimi, aptarti savo mokslinio darbo problemas, padiskutuoti su įvairių sričių mokslininkais, pabūti nuostabios gamtos apsuptyje bei praplėsti draugų ratą, tuomet šis skelbimas kaip tik Tau !

 

Š. m. liepos 4 – 7 d. Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS) organizuoja mokslo stovyklą–seminarą

„Idėjų kalvė 2013“

Renginio tikslas – paskatinti įvairių sričių jaunųjų mokslininkų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą

Renginio vieta: sodyba "Pakalnės vingis", adresas: Pakalnės g. 41, Pakalnės k., Rusnės sen., Šilutės raj.. Maitinimas ir apgyvendinimas nemokami. Vietų skaičius ribotas!

 

Registracija ir pranešimų santraukos teikiamos iki birželio 14 d., 2013 ! Jūsų dalyvavimas renginyje bus patvirtintas el. paštu

Santraukos (anglų k.), parengtos pagal pateiktą pavyzdį, siunčiamos: Smithy.of.Ideas@gmail.com (santraukos struktūros pavyzdys pridedamas)

Svarbu! Užsiregistravę iki birželio 14 d., tačiau neatsiuntę pranešimo santraukų bus išbraukti iš dalyvių sąrašo

 

Reikalavimai pranešimui:

-  Pranešimo struktūra: darbo tikslas, problematika, rezultatai ir jų aptarimas, diskusijai iškelti klausimai (ko jaunasis mokslininkas tikisi iš „Idėjų kalvės“, su kokiomis problemomis susiduria darbe ir kokios pagalbos bei bendradarbiavimo tikisi sulaukti iš kolegų)

- Pranešimas: pristatomas anglų kalba

- Pranešimo trukmė: 10 minučių

 

Kontaktai pasiteiravimui:

Irma, tel.: +370 699 54789, Smithy.of.Ideas@gmail.com

Reda, tel.: +370 681 13982

Mokslinė stovykla „Idėjų kalvė“ organizuojama Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungai įgyvendinant paprojektį  „Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos institucinių gebėjimų stiprinimas“, kuris apima Lietuvos ir Šveicarijos jaunųjų mokslininkų asociacijų partnerystės plėtojimą. Paprojektį finansuoja Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje, Nevyriausybinių organizacijų fondas.