top of page

Verslo pre-akceleravimo programa Evolut 4.0

Unikali galimybė – nauja produktų ar paslaugų vystymo programa. Kviečiame į Kauno mokslo ir technologijų parko finansuojamą verslo pre-akceleravimo programos „Evolut 4.0pavasario ciklą.Programa ankstyvos stadijos startuoliams, komandoms padeda vystyti produktą ar paslaugą, didinti pardavimus ir pasiruošti investicijų pritraukimui.


Programos ciklą sudaro:

· 10 praktinių mokymų ir dirbtuvių su verslo vystymo profesionalais

· Greitas ir efektyvus verslo auginimas praktinių užduočių pagalba testuojant su potencialiais klientais

· Verslo mentorių konsultacijos

· Išvyka į susitikimą su užsienio šalių mentoriais ir startuoliais Taline*

* Yra papildomų sąlygų. Kauno MTP dengia kelionės ir susitikimo išlaidas, tačiau, tikėtina, kad startuoliams tektų mokestis už nakvynę.


Programa apjungia pasaulyje žinomus ir plačiai taikomus verslo vertės, klientų profilio išgryninimo, plėtros strategijos, pardavimų aktyvinimo ir kitas verslo sritis apimančių procesų tobulinimo įrankius. Jų pagalba:

Parengsite strategiją savo produkto ar paslaugos vartotojų tyrimui atlikti Išskirsite verslo pasiūlymo išskirtinumo veiksnius. Paruošite pardavimų planąSukursite verslo vystymo finansinį bei investicinį planą


Komandų nariai mokymų ciklo pabaigoje parengia kuriamų produktų pristatymus ir pasiruošia pritraukti investicijas: rizikos kapitalo, verslo angelų fondų, ar kitų finansavimo priemonių. Perspektyvias, produktą jau rinkoje bandančias komandas šiame verslo auginimo kelyje lydi inovacijų ekspertai, dirbantys tiek su didžiaisiais Lietuvos verslais, tiek su universitetų tyrėjais, komercializuojančiais išradimus.


Pavasario ciklo programa vyks kovą, balandį ir gegužę. Registracija vyksta iki kovo 10 d.

Kviečiame dalyvauti!

⚪ Užpildyti registracijos anketas kviečiame: http://kaunomtp.lt/antreprenerystes-ir-nauju-produktu-vystymo-programa


Comments


bottom of page