top of page

Sėkminga mokslo idėjų kelionė

Follow-up i2i (Ideas to Innovation) Ketvirtadienis, 2020 Lapkričio 5 d., 16:00 – 19:30 val.

VIRTUALIAI


Renginio metu Jūsų laukia teorinė ir praktinė dalis - Pitch sesija. Teorinę dalį pradės aktorė, docentė, retorikos specialistė ir ekspertė – Adrija Čepaitė. Stiprius vertės pasiūlymo akcentus sudėlios Martynas Kandzeras, LitBAN įkūrėjas, investuotojas ir verslo vystytojas. Su finansavimo priemonėmis supažindins dr. Lina Kisielė, inovacijų vadybininkė, dirbanti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje (MITA).

Kviečiame registruotis startuolius ir inovatorių komandas į Pitch sesiją, ir sulaukti savo vystomos idėjos pristatymui (Pitchui) grįžtamojo ryšio, vertingų patarimų iš patyrusių mentorių.

Tuo pat metu, kitame virtualiame kambaryje savo idėjas tik brandinantys tyrėjai, susipažins su Kembridžo ir MIT ekpertų sukurta programa i2i „Idea to Innovation“ bei įsitrauks į panelinę diskusiją „Klaidos, kurios padėjo augti” su Bolt, Ligence, Turing College, Dappradar startuolių atstovais.

Šiame renginyje dalyviai: • išmoks suformuluoti savo idėjos vertės pasiūlymą; • aiškiai ir įtaigiai pristatyti savo idėją; • gauti grįžtamąjį ryšį iš investuotojų ir verslo vystytojų atstovų; susipažinti su tokiais kaip jūs – inovatoriais; • sužinos apie idėjų finansavimo galimybes.

Registracija: Pitch dalyvio arba renginio klausytojo. Dalyvių skaičius ribotas, kviečiame registruotis atsakingai.  

Renginio nuoroda pasidalinsime prieš susitikimą.

Σχόλια


bottom of page