top of page

LJMS vasaros mokykla moksleiviams


Kviečiame 8-12 klasių moksleivius sekti vasaros stovyklos – mokyklos „LJMS vasara 2019" naujienas!


Jei Tau įdomu: 

  • pažinti mokslą; 

  • išsiaiškinti Tavyje kirbančius suktus klausimėlius; 

  • išbandyti savo žinias diskusijose su profesionaliais mokslininkais; 

  • susipažinti su mokslininkais, menininkais, filosofais ar tiesiog žmonėmis...

  • daryti tai, ko dar niekada nedarei;

  • patirti neišdildomų įspūdžių;

  • susirasti bendraminčių.

Tai ši stovykla laukia Tavęs!

Vasaros stovyklos metu Tavęs laukia susitikimai su aktyviai dirbančiais įvairių sričių mokslininkais, diskusijos, pažintis su universitetais, užsiėmimai muziejuose, ekskursijos į pažangias Lietuvos įmones ir daugelį kitų vietų! Taip pat organizuojamos kitos pramogos bei galimybės susipažinti su bendraminčiais, susirasti naujų draugų.

„LJMS vasara 2019"  vyks rugpjūčio 21-23 dienomis Panevėžyje. Registracija jau prasidėjo - spausk čia ir registruokis!

Informuojame, jog registracija vyks iki birželio 22 dienos vakaro. Apie patekimą į stovyklą - pranešime atskiru laišku elektroniniu paštu per savaitę nuo registracijos sustabdymo.

Stovyklos metu lankysimės  tokiose įmonėse kaip: AB „Roquette Amilina“, AB „Panevėžio Energija“, Panevėžio mechatronikos centras, Respublikinė Panevėžio ligoninė​ ir dar daug kitų. 

Renginys yra nekomercinis - jį savanoriškai organizuoja Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos nariai. Stovykloje nakvynės ir maisto išlaidas gali reikėti pasidengti patiems, tai priklauso nuo rėmėjų paramos dydžio stovyklai. Ekskursijos bus suteikiamos nemokamai.

Jeigu susidomėjai, iškilo klausimų ar tiesiog norėtum pasiteirauti daugiau, tai gali padaryti telefonu +37062360283 (atsilieps Salomėja Vanagienė) arba rašyti el. paštu Deimantei: deimantestankunaitemail@gmail.com


Laukiame Jūsų laiškų ir iki susitikimo stovykloje!


Renginį remia:


Comments


bottom of page