top of page

KVIETIMAS TEIKTI PRANEŠIMŲ SANTRAUKAS NACIONALINEI KONFERENCIJAI

LIETUVA PO 2020 M. SEIMO RINKIMŲ


2021 M. KOVO 26 D, NUOTOLINIU BŪDU


Kiekvieni LR Seimo rinkimai yra reikšmingas politinis įvykis, atskleidžiantis politinius ir visuomeninius pokyčius bei nubrėžiantis naujas valstybės raidos gaires. Permainas atnešė ir LR Seimo rinkimų rezultatai, lėmę parlamento ir vyriausybės sudėties kaitą. 2020 m. LR Seimo rinkimai vyko išskirtinėmis aplinkybėmis: artimiausius ketverius metus šalį valdysiančius politikus piliečiai rinko COVID-19 pandemijos nulemtų reikšmingų nacionalinių ir tarptautinių transformacijų kontekste.


Kokias naujas visuomenės politinių preferencijų tendencijas atskleidžia 2020 m. LR Seimo rinkimai? Kaip keičiasi Lietuvos partijų politinis diskursas ir komunikacijos strategijos? Ar ir kaip keičiasi Lietuvos partinė sistema? Kaip rinkimų rezultatus paveikė COVID-19 pandemija ir kaip rinkimai paveikė pandemijos krizės valdymą? Kokį poveikį LR Seimo rinkimų rezultatai turės tolimesnei šalies raidai?


VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kviečia diskutuoti šiais klausimais ir teikti pranešimų santraukas arba pranešėjų diskusijų (panelių) paraiškas nacionalinei konferencijai ,„Lietuva po 2020 m. Seimo rinkimų“.Konferencijos tikslas – pasitelkiant įvairių socialinių ir humanitarinių mokslo krypčių prieigas kompleksiškai išnagrinėti 2020 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus ir jų kontekstą, rinkimų proceso bei jų rezultatų poveikį šalies vidaus ir užsienio politikai.


Pagrindines konferencijos temas plėtojančių ir įvairius jos aspektus aptariančių pranešimų (iki 250 žodžių) arba pranešėjų diskusijų santraukas (iki 500 žodžių) maloniai prašome pateikti užpildant šią anketą iki vasario 22 d. Suatrinktų pranešimų autoriais susisieksime iki

kovo 8 d.


Daugiau informacijos:

Rasa Bortkevičiūtė,rasa.bortkeviciute@tspmi.vu.lt, +370 635 85 728

Comments


bottom of page