top of page

Klimato pokalbiai: žaliosios zonos

Kviečiame jungtis į „Klimato pokalbius“, kurių metu sieksime rasti sprendimus klimato kaitos pasekmėms mažinti Vilniaus mieste. Jau seniai žinoma, kad aktyvus jaunimo įsitraukimas ir jo švietimas įvairiomis klimato pakto temomis gali padėti užtikrinti darnesnį rytojų. O svarbiausia – prisidėti prie klimato kaitos neigiamų efektų sumažinimo.Kviečiame jungtis į „Klimato pokalbius“, kurių metu sieksime rasti sprendimus klimato kaitos pasekmėms mažinti Vilniaus mieste.


Aktyvus jaunimo įsitraukimas ir jo švietimas įvairiomis klimato pakto temomis gali padėti užtikrinti darnesnį rytojų ir prisidėti prie klimato kaitos neigiamų efektų mažinimo, todėl kviečiame tapti tuo, kuriam Vilniaus ir mūsų visų ateitis rūpi!

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga kartu su Mykolo Romerio universitetu, Vilnius Tech, Vilniaus universitetu ir Vilniaus miesto savivaldybe organizuoja keturių seminarų ciklą „Klimato pokalbiai“. Susitikimų metu aptarsime šias temas: žaliosios zonos, ekologiškas transportas, ekologiški pastatai, žaliajai ekonomikai reikalingi įgūdžiai. Renginių metu kviesime tapti Jaunųjų klimato pakto ambasadorių tinklo dalimi. Šio tinklo pagalba sieksime skleisti žinią, kaip galite tapti pokyčių dalimi. Primename - viskas jūsų rankose.

Pirmasis seminaras „Klimato pokalbiai: žaliosios zonos“, vyks Mykolo Romerio universitete, I-414, Ateities g. 20, Vilnius rugsėjo 28 d., 17 val. . Pradžioje girdėsime Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos docentės dr. Ingės Auželienės pranešimą. Pranešėja yra ne tik docentė, bet ir sodo dizainerė, sodininkystės ekspertė, KMAIK lektorė. Kitas mūsų pranešėjas Tautvydas Gurskas. Tautvydas yra žinomas agronomas, kraštovaizdžio projektuotojas, UAB “Žali sodai” įkūrėjas ir vadovas, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos lektorius. Pranešėjas mus supažindins su žaliųjų zonų formavimu urbanizuotose vietovėse ir priemiesčio zonose. Renginio pabaigoje dalyvių lauks dirbtuvės, kurių metu ieškosime sprendimų viename iš Vilniaus miesto mikrorajonų esančioje žaliojoje zonoje. Problematiką pristatys Ramunė Baniulienė -Vilniaus miesto savivaldybės Vyriausiojo miesto architekto skyriaus patarėja. Ir svarbiausia - renginio metu bus galima tapti pirmaisiais jaunaisias klimato pakto ambasadoriais Vilniuje!


Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas LJMS Facebook paskyroje.


Daugiau informacijos www.ljms.lt. Jei turite klausimų ir pastebėjimų rašykite info@ljms.lt


Seminaro dalyviams būtina turėti galimybių pasą.


Renginys finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės Ekologinio švietimo programos lėšomis.


Sekite naujienas!

Comments


bottom of page