top of page

Geriausių 2020 m. disertacijų konkurso startas

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos (LJMS) iniciatyva jau penkioliktą kartą organizuojamas konkursas „Geriausia disertacija“. Visi Lietuvos mokslininkai, doktorantai ir LJMS nariai kviečiami nuo sausio 7 d. iki vasario 28 d. siūlyti konkursui 2020-aisiais metais Lietuvoje apgintas disertacijas.


Šių metų konkurse tradiciškai bus renkamos geriausios disertacijos, apgintos gamtos, technologijos, medicinos ir sveikatos, bei žemės ūkio ir humanitarinių ir socialinių mokslų srityse.


Kaip ir ankstesniais metais pasiūlytus darbus vertins autoritetinga komisija, sudaryta iš Lietuvos ir užsienio mokslininkų. Konkurso laureatai bus pagerbti 2020 m. rudenį iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose ir apdovanoti rėmėjų prizais.


Disertacijas konkursui „Geriausios disertacijos“ gali siūlyti visi Lietuvos mokslininkai, doktorantai ir LJMS nariai, nuo sausio 7 d. iki vasario 28 d. užpildę siūlymo formą internete adresu https://www.ljms.lt/gerdis-teikimo-anketahttps://www.ljms.lt/gerdis-teikimo-anketa

Patys autoriai savo disertacijų apdovanojimams laimėti teikti negali.


Kontaktiniai asmenys:

Salomėja Vanagienė


Comments


bottom of page