Idėjų kalvė 2015

RENGINIO NUOTRAUKAS GALITE RASTI ČIA.

PRANEŠIMĄ SPAUDAI GALITE RASTI ČIA.

----------------------------------------------------------------------------------------------

KVIETIMAS DALYVAUTI (PASIBIAGĘS)

Tema „Iššūkis!“

 Susitikime! Šį rugsėjį kviečiame nepraleisti IDĖJŲ KALVĖS 2015! Jos metu dalį laiko pabūsime rimti pristatydami savo mokslinius tyrimus, klausydami kitų jaunųjų tyrėjų ir mokslininkų pranešimų, diskutuodami apie mokslo ir “už mokslo” esančius iššūkius, o likusią dalį – linksminsimės: mokydamiesi kažko naujo, spręsdami interaktyvių žaidimų užduotis, žiūrėdami kiną ar dalyvaudami iššūkių vertoje ekskursijoje!

Š. m. rugsėjo 26-27 d. Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS) organizuoja mokslo stovyklą–seminarą „Idėjų kalvė 2015“. Pagrindinis šio renginio tikslas  – paskatinti įvairių sričių jaunųjų mokslininkų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą. 

 Šiųmetė stovykla daugiausiai dėmesio skirs iššūkiams, kurie neaplenkia kiekvieno jauno tyrėjo ir mokslininko jam siekiant užsibrėžtų darbo tikslų ar įgyvendinant profesinius užmojus. Kiekvienam turėtų būti naudinga pasidalinti patirtimi ir mintimis, taip pat ir išgirsti, kaip buvo padaryti tam tikri atradimai ne tik praktinėje mokslinėje veikloje, bet ir karjeros vystymo sprendimuose. Tikimasi, jog diskusijų metu bus galima išsikelti pagrindines problemas ir bandyti atrasti joms sprendimų, galbūt kartais vertų vardo „iššūkiai“.

Taigi ruošiantis pristatyti savus mokslinius pranešimus, kurie būtų gerai suprantami ir kitų mokslo sričių atstovams, būtų vertinga pasidalinti patirtimi, kokie iššūkiai ir problemos iškilo darbuojantis prie mokslinio darbo, kaip visa tai buvo išspręsta arba ne. Pranešimus bus galima pristatyti žodžiu, informaciją pateikiant stenduose, taip pat naudojantis projektoriumi ar kitomis medijomis. Apie tai prašome informuoti iš anksto.

Registracija ir pranešimų santraukos teikiamos iki š. m. rugsėjo 4 d.

Registracija:

http://goo.gl/forms/ycmgNvM6hm . Po registracijos pabaigos (po rugsėjo 4  d.) Jūsų dalyvavimas renginyje bus patvirtintas el. paštu. Dalyvių skaičius ribotas.

 

Svarbu! Užsiregistravę, tačiau neatsiuntę pranešimo santraukų asmenys bus išbraukti iš dalyvių sąrašo. Santraukas teikti: ideju.kalve.lt@gmail.com

Gairės pranešimams:

 

Renginio vieta: Vilniaus Gedimino technikos universiteto poilsio ir sporto bazė; Aukštadvario mstl., Aukštadvario sen., Trakų r.

Maitinimas: gyvenamosiose patalpose bus virtuvėlė, kurioje galėsime kartu išbandyti kulinarinius gebėjimus. Tad būtina turėti su savimi grynųjų maisto produktams.

Preliminari renginio programa: https://drive.google.com/file/d/0BzpgEe3SHB-BTU1iZUs5Y0h2RjA/view?usp=sharing

Kontaktai pasiteiravimui:

Aistė

Tel.: +370 623 42474

El. p.: ideju.kalve.lt@gmail.com