Idėjų kalvė 2011

In English

Š. m. birželio 30 – liepos 3 dienomis Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga organizuoja mokslo stovykląseminarą „Idėjų kalvė 2011“. Šio renginio pagrindinis tikslas yra paskatinti įvairių sričių jaunųjų mokslininkų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą.

Kviečiame jaunuosius tyrėjus ir mokslininkus dalyvauti šiame renginyje ir pristatyti savo mokslinius darbus. Tai puiki galimybė nuostabios gamtos apsuptyje pasidalinti moksline patirtimi, aptarti savo mokslinio darbo problemas, padiskutuoti su įvairių sričių mokslininkais bei praplėsti draugų ratą.

 

Norinčius dalyvauti ir pristatyti savo mokslinį darbą prašome registruotis iki šių metų gegužės 20 d. adresu:

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHUzUTQ1b1Y5TEtFSGg1RkNXMUhYdkE6MQ

Reikalavimai pranešimams:

Pranešimo struktūra: darbo tikslas, problematika, rezultatai ir jų aptarimas, diskusijai iškelti klausimai (ko jaunasis mokslininkas tikisi iš „Idėjų kalvės“, su kokiomis problemomis susiduria darbe ir kokios pagalbos bei bendradarbiavimo tikisi sulaukti iš kolegų).

Pranešimas pristatomas anglų kalba.

Pranešimo trukmė: 10 minučių.

Svarbu!!! Užsiregistravę dalyviai iki š. m. gegužės 20 d. turi atsiųsti pranešimo santrauką. Santraukos struktūra: pranešimo pavadinimas, pranešėjo vardas ir pavardė, atstovaujama institucija, pranešėjo kontaktai ir trumpa pranešimo santrauka anglų kalba (santraukos struktūros pavyzdys pridedamas).

Prašome santraukas siųsti el. paštu: ideju.kalve11@gmail.com

Renginio vieta: sodyba Trakų, Vilniaus arba Kauno rajone (tiksli vieta dar tikslinama).

Maitinimas ir apgyvendinimas nemokami.

 

Dėmesio!!! Dalyvių skaičius ribotas! Po registracijos pabaigos Jūsų dalyvavimas renginyje bus patvirtintas nurodytu el. paštu.

 

Kontaktai pasiteiravimui:

Tatjana, tel. +370  685 64440, tatjana.iznova@gmail.com,

Reda, tel. +370 681 13982, reda_grigutyte@yahoo.com

 
Mokslinė stovykla „Idėjų kalvė“ organizuojama Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungai įgyvendinant projektą „Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos plėtra ir stiprinimas“ (SFMIS Nr. VP1-3.1-ŠMM-05-K-01-017), kuris finansuojamas pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 3 prioriteto  „Tyrėjų gebėjimų stiprinimas“  VP1-3.1-ŠMM-05-K priemonę  „MTTP tematinių tinklų, asociacijų veiklos stiprinimas“.