Idėjų kalvė

Idėjų kalvė –  tai Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos organizuojama tarpdiscipliniškumą skatinanti stovykla, kurios metu susitinka skirtingų mokslo sričių atstovai, tyrėjai, specialistai bei jaunieji mokslininkai. Susitikimo tikslas – stiprinti jaunųjų mokslininkų  bendravimą, paskatinti profesinius ryšius ir bendradarbiavimą.

Neformalioje aplinkoje dalyviai dalinasi moksline patirtimi, pasakoja savo darbuose gvildenamas problemas, nagrinėja jų sprendimo būdus, išsako lūkesčius dėl tolimesnės tyrimų eigos.

Į stovyklos programą įeina ne tik mokslinio turinio pranešimų pristatymas, bet ir patrauklios laisvalaikio formos: žaidimai, diskusijos prie laužo, pažintiniai žygiai po vietines apylinkes, ekskursijos į muziejus, bažnyčias, lankytinas vietas.

Idėjų kalvė siekia vienyti mokslo atstovus visapusiškai bendra veikla. Viena iš jų – paties renginio organizavimas, pildant jo  turinį asmeninėmis iniciatyvomis, mintimis ir idėjomis.

Prisijunk prie veiklos ir Tu!  

Visą informaciją apie artėjantį renginį Tau mielai suteiks LJMS narė Dalia Karlaitė e. paštu dalia.ljms@gmail.com arba telefonu +370 69619404

Idėjų klavė 2011

Idėjų kalvė 2013

Idėjų kalvė 2014

Idėjų kalvė 2015

Idėjų kalvė 2017