Naujienos

LJMS skelbia "Geriausios 2016 m. disertacijos" konkurso startą!


Geriausios 2016 m. disertacijos
 
Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos (LJMS) iniciatyva jau vienuoliktą kartą organizuojamas konkursas „Geriausios disertacijos“. Visi Lietuvos mokslininkai, doktorantai ir LJMS nariai kviečiami visą sausio mėnesį iki vasario 10 d. siūlyti konkursui 2016-aisiais metais Lietuvoje apgintas disertacijas. 
 
Šių metų konkurse tradiciškai bus renkamos geriausios disertacijos, apgintos fizinių, technologijos, biomedicinos ir žemės ūkio bei humanitarinių ir socialinių mokslų srityse. 
 
Kaip ir ankstesniais metais pasiūlytus darbus vertins autoritetinga komisija, sudaryta iš Lietuvos ir užsienio mokslininkų. Konkurso laureatai bus pagerbti rudens pradžioje iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose ir apdovanoti rėmėjų prizais. 
 
Šia iniciatyva norima didinti Lietuvos jaunųjų mokslininkų motyvaciją vykdyti aukščiausios kokybės mokslinę veiklą bei atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kuo jau dabar galime didžiuotis. Konkurso metu siekiama atrinkti tas disertacijas, kurios geriausiai atspindėtų ambicingą LJMS viziją – „Lietuvos mokslininkai – pasaulinio lygio mokslo elitas“. 
 
Renkant geriausius darbus bus atsižvelgiama į tokius kriterijus kaip mokslinių tyrimų svarba ir vertė, tyrimų metodologijos efektyvumas ir naujumas, išvadų pagrįstumas, disertacijos originalumas. Didelis dėmesys ir toliau bus skiriamas disertacijos tema publikuotų darbų kokybei, atliktų tyrimų svarbai tarptautiniu lygiu. 
 
Disertacijas konkursui „Geriausios 2016 m. disertacijos“ gali siūlyti visi Lietuvos mokslininkai, doktorantai ir LJMS nariai, visą sausio mėnesį iki vasario 10 d. užpildę siūlymo formą internete adresu http://www.ljms.lt/veikla/disertaciju-konkursas/geriausios-disertacijos-2016. Patys autoriai savo disertacijų apdovanojimams laimėti teikti negali. 
 
Konkurso partneris:
Studijų Kokybės Vertinimo Centras
 
***
 
Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga konkursą „Geriausios disertacijos“ organizuoja nuo 2006-ųjų.
Daugiau informacijos: http://www.ljms.lt/veikla/disertaciju-konkursas.
 
 
Daugiau informacijos suteiks kontaktinis asmuo:
 
Dovilė Kurpytė
Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos Tarybos narė ir renginio koordinatorė
El. paštas disertacija@ljms.lt.