Naujienos

Prasideda registracija į Idėjų kalvę 2015!


 Susitikime! Šį rugsėjį kviečiame nepraleisti IDĖJŲ KALVĖS 2015! Jos metu dalį laiko pabūsime rimti pristatydami savo mokslinius tyrimus, klausydami kitų jaunųjų tyrėjų ir mokslininkų pranešimų, diskutuodami apie mokslo, ir “už mokslo” esančius, iššūkius, o likusią dalį – linksminsimės: mokantis kažko naujo, sprendžiant interaktyvių žaidimų užduotis, žiūrint kiną ar dalyvaujant iššūkių vertoje ekskursijoje!

Š. m. rugsėjo 26-27 d. Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS) organizuoja mokslo stovyklą–seminarą „Idėjų kalvė 2015“. Pagrindinis šio renginio tikslas  – paskatinti įvairių sričių jaunųjų mokslininkų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą. 

 Šiųmetė stovykla skirs didžiausią dėmesį iššūkiams, kurie neaplenkia kiekvieno jauno tyrėjo ir mokslininko siekiant užsibrėžtų darbo tikslų ar įgyvendinant profesinius užmojus. Kiekvienam turėtų būti naudinga pasidalinti patirtimi ir mintimis, taip pat ir išgirsti, kaip buvo atlikti tam tikri atradimai ne tik praktinėje mokslinėje veikloje, bet ir karjeros vystymo sprendimuose. Tikimasi, jog diskusijų metu bus galima išsikelti pagrindines problemas ir bandyti atrasti joms sprendimų, galbūt kartais vertų vardo „iššūkiai“.

Daugiau informacijos apie registraciją ir kvietimą rasite čia.