Naujienų archyvas

Viešoji diskusija Kaune „Katalikų tapatybės kaitos tendencijos Lietuvoje: religingumo ir etniškumo santykis“


LJMS spalio 30 d. (ketvirtadienį), 18 val., kviečia į neformalią diskusiją, kurios metu Gintarė Ungurytė (Vytauto Didžiojo universitetas) pristatys pranešimą „Katalikų tapatybės kaitos tendencijos Lietuvoje: religingumo ir etniškumo santykis“.

Kaip teigia pranešėja, šiandieninėje Lietuvos visuomenėje sociokultūrinės aplinkybės keičia tradicinio katalikų identiteto turinį, taip pat simbolių, vartojamų konstruojant religinį identitetą, naudojimo, supratimo bei reikšmės suteikimo pobūdį. Vis akivaizdžiau pastebima religinio (katalikų) ir kultūrinio (lietuvių) identitetų tarpusavio sąveika. Tad susitikimo metu ir bus kviečiama diskutuoti apie katalikų religinio identiteto kaitos tendencijas bei dominuojančius tipus. 

Prašome atkreipti dėmesį, kad šįkart neformali diskusija prasidės 18 val. ir vyks „PuntoJazz palėpėje“, II aukšte, Kęstučio g. 6, Kaune.

Diskusijos metu vaišinsimės kava ir pica.Kviečiami visi, besidomintys mokslu ir tyrimais bei mėgstantys apie šiuos dalykus diskutuoti neformaliai!

 

 

 

Kontaktai pasiteiravimui: rasa.rindriliunaite@gmail.com

 

Renginio informacija soc. tinkle Facebook:

https://www.facebook.com/events/366020483560621/