Naujienos


LJMS naujienos << <  Puslapis 7 iš 7

2015 m. balandžio 9 d.
Data: 25 Balandžio 2015
Laikas: 12:00

Šaukiamas LJMS Visuotinis susirinkimas


2015 m. balandžio 3 d.

Balandžio 1-2 d. LJMS dalyvavo didžiausioje LiJOT jaunimo organizacijų rengiamoje konferencijoje „Jaunimo NVO ir valdžios sektorių partnerystė“. Renginyje pranešimus skaitė, diskusijose ir darbo grupėse dalyvavo aukščiausio lygio Lietuvos ir Europos politikai, žinomi verslo, mokslo ir žiniasklaidos bei jaunimo organizacijų atstovai.

2015 m. balandžio 2 d.
Kovo 24 Mykolo Romerio universitete vyko renginys, skirtas mokslo populiarinimui  "Mokslinės karjeros ABC", kur Lietuvos Jaunujų mokslininkų sąjungą pristatė LJMS tarybos narė Milena Medineckienė. Buvo kalbėta apie mokslinės karjeros planavimą, LJMS veiklą ir kitus svarbius mokslo bendruomenei klausimus.
2015 m. kovo 13 d.
Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga kartu su partneriais (KTU ir MRU) įgyvendindama FOSTER projektą (FACILITATE OPEN SCIENCE TRAINING FOR EUROPEAN RESEARCH) ir kviečia tyrėjus į seminarą, kuris vyks 2015 m. kovo 19 d., ketvirtadienį, 13 val. KTU „Santakos“ slėnio  (K. Baršausko g. 59, Kaunas) I salėje. Seminaro tema „Atvirasis mokslas jauniesiems tyrėjams: iššūkiai ir galimybės”.
2015 m. vasario 26 d.

Praėjusį savaitgalį (vasario 21-22 dieną) Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos nariai atšventė kinų naujuosius metus. LJMS komanda dėkoja renginio organizatoriams bei visiems dalyviams už smagiai praleistą laiką. Iki malonių susitikimų!!!

2014 m. gruodžio 19 d.

Vakar, LR Švietimo ir mokslo ministerijoje, LJMS Tarybos nariai Giedrius Gecevičius, Milena Medineckienė bei Tarybos pirmininkė Julija Baniukevič kartu su akademinės bendruomenės, politikos ir verslo atstovais dalyvavo Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) atlikto tyrimo pristatyme bei diskusijoje.

2014 m. gruodžio 17 d.

Šių metų gruodžio 11 d. Vyriausybės rūmuose vyko projekto baigiamoji konferencija. Joje dalyvavo daugiau kaip 240 ministerijų ir savivadybių bei joms pavaldžių institucijų ir departamentų vadovai, vadybos kokybės specialistai. Dalyvius pasveikino LR Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis.

Naujienos