Renginių kalendorius

Konferencija: EFEKTYVI VADYBA IR KULTŪRINIS VIRSMAS VIEŠAJAME SEKTORIUJE: PAŽANGIŲ UŽSIENIO ŠALIŲ IR LIETUVOS INSTITUCIJŲ PATIRTYS

Data: 20 Birželio 2017
Laikas: 13:00


2017 m. birželio 20 d., Vilnius, Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmai

 

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija ir Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga maloniai kviečia Jus dalyvauti konferencijoje, kurioje dalinsimės gerąja užsienio šalių ir Lietuvos institucijų patirtimi didinant vadybos efektyvumą, darbuotojų įsitraukimą ir transformuojant organizacinę kultūrą.

 

Kam skirta. Konferencija skirta viešojo sektoriaus institucijų ir įstaigų vadovams bei specialistams atsakingiems už efektyvumo didinimą, paslaugų tobulinimą ir organizacijų vystymą.

 

Data ir vieta. Konferencija vyks birželio 20 d. 13.00-17.00 val.  LR Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje, Gedimino pr. 11, Vilniuje. Programa pridedama.

 

Dalyvių skaičius. Iš ministerijų kviečiame registruoti ne daugiau kaip 4 dalyvius, iš kitų organizacijų – ne daugiau kaip 3. Jeigu būtų pageidavimas didesniam dalyviui skaičiau, prašome susisiekti el paštu.    

 

Registracija. Prašome į renginį registruotis iki birželio 19d. 11.00 val. užpildant elektroninę registracijos formą čia. Registracija yra būtina.  

 

Kontaktai pasiteiravimui. Jeigu kiltų klausimų, prašome kreiptis el. paštu info@leangov.lt arba tel. 8 649  33 222. 

 

Laukiame Jūsų konferencijoje tikėdamiesi, kad pasisemsite svarbių įžvalgų ir įkvėpimo efektyvaus viešojo sektoriaus kūrimui.

 

Pagarbiai,

 

Dr. Modestas Gelbūda, Msc & PhD (AAU, Danija)                                                                                                            

LEAN Government iniciatyva

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS), ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

Mob:+370 620 220 61